ŠTĚŇÁTKA


MÁME POTVRZENOU BŘEZOST U MALVÍNKY
NÁŠ PRVNÍ VRH MINIATURNÍH AMERICKÝCH OVČÁKŮ
VÍCE INFO BRZY

V naší chovatelské stanici se doposud narodilo šestnáct vrhů, na které se můžete podívat v sekci ODCHOVY.


ODCHOV ŠTĚŇÁTEK V NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI

Štěňátka z naší chovatelské stanice odcházejí do nových domovů ve věku 8 týdnu. Jsou socializovaná, vymazlená nejen od nás, ale i od návštěv všeho věku, seznámena s ostatními psími členy rodiny a zvyklá na pobyt venku i v domě.
Štěňátka řádně očkujeme a odčervujeme a necháváme prohlédnout veterinářem. Všechna štěňátka od nás jsou s průkazem původu a europasem, tedy jsou i čipovaná a jsou vyšetřená na dědičné oční vady.
Majitel dostane ke štěňátku také kupní smlouvu, kterou mu poskytneme k nahlédnutí ještě před samotným odběrem štěňátka.REZERVACE ŠTĚŇÁTKA

Pokud máte zájem o již narozené volné štěňátko, můžete si jej u nás zamluvit. Avšak k tomu, abychom štěňátko pro vás rezervovali, je zapotřebí uhradit zálohu. Do zaplacení zálohy je štěňátko stále nabízeno jiným zájemcům.
Záloha na koupi štěňátka je mezi chovateli zcela rozšířená a pochopitelná. Zároveň kupující má jistotu, že štěňátko je rezervováno právě pro něho. Následně při uzavření kupní smlouvy, chovatel zálohu na štěně od celkové kupní ceny odečte.
V případě, že zaplatíte zálohu a později si rezervaci rozmyslíte, tak upozorňujeme, že záloha je NEVRATNÁ!
Důvod je prostý: chovatel vynaloží nemalé náklady na inzerci a má určitý počet zájemců. S některými z nich se dohodne o prodeji štěňátek a ostatní musí bohužel odmítnout. Když přijde doba odchodu štěňátek do nových domovů, je pro chovatele velmi nemilé, nedodrží-li neseriózní zájemci slovo. Chovateli tak vznikají další náklady, kdy hledá nové zájemce a než je najde, musí štěňátka živit a hradit veškerou jejich péči včetně veterinární.


Pokud máte zájem o štěňátka z plánovaného nebo očekávaného vrhu, budete zařazeni do seznamu zájemců o štěně. Zálohu splatíte až po narození štěňátek. Zájemci, kteří si zamluví štěňátko ještě před porodem a poté řádně uhradí zálohu, mají přednost ve výběru štěňátka. Pokud si u nás zamluvíte ještě nenarozené štěňátko a později si odběr rozmyslíte, budeme rádi, když nás o tom budete informovat.


V neposlední řadě bych zde ráda upozornila případné zájemce o štěňátka ještě na jednu věc. S ohledem na to, že se jedná o živá stvoření a nikoli o věci, tak v žádném případě je neprodáváme na splátky či do spoluvlastnictví. Chráníme tak jednak naše vlastní zájmy, ale samozřejmě i zájmy našich svěřenců.A na závěr ještě malé shrnutí, co všechno dostane nový majitel ke štěňátku z naší chovatelské stanice

  • Průkaz původu
  • Europas (očkovací průkaz), kde jsou zaznamenána všechna proběhlá očkování a odčervení
  • Doklad k čipu a informace k němu
  • Kupní smlouvu, která slouží k ochraně všech tří stran – vaší, naší a štěňátka
  • Obojek se jménem, hračku a malý dáreček pro pánička
  • Pamlsky

POZOR – nečekejte v ní sáček granulí do začátku. Není to samozřejmě z důvodů ekonomické recese, nebo že by nám bylo snad nedej bože jedno, čím štěňátko budete krmit. Důvod je daleko prostší – všichni naši psi (včetně štěňátek) jsou krmeni BARFem, tj. přirozenou stravou, se kterou každému rádi poradíme (nemusíte se obávat – není to až tak velká věda). Pochopitelně nikoho nebudeme nutit, aby na tomto stylu krmení zůstával i na dále, a v případě zájmu rádi doporučíme nejlepší a nejvhodnější granulky pro nového čtyřnohého kamaráda. To samozřejmě souvisí i s poslední – zcela automatickou součástí výbavy, kterou je tzv. chovatelský servis poskytovaný v jakékoli formě (rady ve výživě, péči; pomoc s výcvikem; výstavy, závody, zkoušky; výběr vhodné aktivity a mnoho dalšího).
menší ukázka výbavičky :)
(obojky a taštičky na výbavičku se jmény, hračky z fleecu)
 

© 2015 AUSSIELAND  |  CREATED BY NIARRA PRO